Додаткові послуги

Послуга кур’єрської доставки (за бажанням)

Україна – це дуже велика країна і іноді на подолання певного шляху йде багато часу, грошей та сил. Для зручності заявників, Візовий Центр уклав угоду з кур’єрською службою ТММ в Україні для того, щоб доставляти подані заявником документи/паспорти через кур’єра. Маючи відмінну мережу офісів, ТММ може доставити пошту майже в кожну частину України до Вас додому чи на роботу, зберігаючи Ваш час та гроші.

На даний момент вартість даної послуги складає 150 гривень, і, звісно, ця послуга є додатковою. Будь-ласка, зверніться до працівника Візового Центру для подальшої інформації.

Послуга кур’єрської доставки після подачі документів (за бажанням)

Тепер заявники можуть замовити послугу кур’єрської доставки оброблених документів після подачі документів – швидкий і надійний спосіб зекономити час та отримати свої документи без особистої присутності у Візовому Центрі. Ця послуга може бути замовлена за наступним посиланням або за електронною адресою: info@norwayvisa-ukraine.comабо за номерами телефонів: (+38) 044 594 54 95/ (+38) 050 323 85 99

Поточна вартість даної послуги міститься в табличці про збори у кожній категорії віз. Ця,послуга, звичайно, є додатковою. Будь ласка, проконсультуйтесь з менеджером під час подачі документів для більш докладної інформації.

Послуга SMS інформування (за бажанням)

Ми можемо повідомляти Вам, на якому етапі розгляду знаходиться Ваша візова заява! Запитайте працівника Візового Центру при подачі документів та замовте нову SMS послугу. Цю послугу можна замовити лише під час подачі документів. Ця послуга є безкоштовною.

Послуга фотокопіювання (за бажанням)

Ви можете скористатися фотокопіювальним апаратом у будь-якому з Візових Центрів. . Вартість послуги складає 2,50 грн.

Послуга фотографування (за бажанням)

Фотокабіна із апаратом самообслуговування доступна у Візовому Центрі. Вартість послуги складає 50 грн.

Поліс медичного страхування (за бажанням)

Ви можете придбати поліс медичного страхування у Візовому Центрі.

Звертаємо Вашу увагу, що всі вище перераховані послуги не є обов'язковими та можуть бути замовлені лише за бажанням заявника.