Довгострокові візи

На цих сторінках Ви можете ознайомитися з інформацією щодо процедури оформлення дозволу на роботу та на проживання в Норвегії.

Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, завітайте на сайт Імміграційного управління Норвегії (UDI).

Термін розгляду Вашою візової заяви залежить від обраної категорії.

Інформація для громадян Білорусії та Молдови: Будь ласка, зауважте, якщо Ви вирішили подавати документи до Візового Центру Посольства Норвегії в Києві, Вам знадобиться організувати Ваше перебування в Україні. Посольство Норвегії поставить відмітку у паспорт і на наступний робочий день паспорт повернеться до Візового Центру. 

Альтернатива для громадян Білорусії та Молдови: Починаючи з 11 лютого 2013 року, громадяни Білорусії та Молдови мають можливість отримати свої паспорти в той самий день, якщо подача документів була здійснена у Візовому Центрі Посольства Норвегії в місті Києві в понеділок з 8.30 до 11.00. Посольство Королівства Норвегії поставить печатку в паспорті і заявники зможуть отримати його назад до 15.30 того ж дня в Візовому Центрі. Але заявники, які подають документи в регіональних Візових Центрах, повинні чекати 2 робочих дні на повернення паспорта з Посольства Норвегії. Коли буде прийняте рішення по справі, заявник буде проінформований працівниками Посольства, після чого, потрібно буде донести паспорт особисто в Візовий відділ Посольства Королівства Норвегії в місті Києві.