Відвідання родини або друзів

Огляд

Цей тип візи призначений для заявників, які бажають відвідати родичів чи друзів, що легально проживають на території Норвегії.

Заявнику необхідно надати докази того, що він/вона належить до цієї категорії.

Візові збори

ВІЗОВИЙ ЗБІР ЗА ОДНОГО ЗАЯВНИКА СЕРВІСНИЙ ЗБІР ЗА ОДНОГО ЗАЯВНИКА КУРЄРСЬКА ДОСТАВКА ДО АНКАРИ (обов’язкова) ПОСЛУГИ ФОТОКОПІЮВАННЯ ПОСЛУГА КУР’ЄРСЬКОЇ ДОСТАВКИ

35 Євро* (Віза для громадян України, Російської Федерації, та Молдови)

25.2 €**/ 725 грн.

 

175 грн.

60 Євро* (Для громадян Білорусії та інших національностей)

 

24,04 €**/765 грн

 

2,50 грн.

0 Євро (Віза для дітей, громадян України віком до 6 років)

 

 

* оплата здійснюється за допомогою кредитної/ дебетової картки (Mastercard або Visa), згідно з місячним курсом обміну іноземних валют, визначеним Міністерством Закордонних Справ Норвегії

**Оплата здійснюється готівкою в національній валюті (гривнях) та включає 20% ПДВ

**Оплата здійснюється готівкою в національній валюті (гривнях) та включає 20% ПДВ

Послуга на вибір заявника (з врахуванням 20% ПДВ)

Послуга на вибір заявника (з врахуванням 20% ПДВ)

Візові збори визначені Угодою «Про спрощений візовий режим між країнами Європейського Союзу та Україною, Російською Федерацією та Молдовою». Для громадян інших національностей візові збори визначені Візовим Кодексом Європейського Союзу.

Усі збори не підлягають поверненню не залежно від прийнятого рішення.

Важливо: для того, щоб дізнатися про перелік осіб, які звільняються від оплати візового збору, будь ласка, натисніть тут

Tермінова віза

Посольство не надає послугу прискореного розгляду

Візові збори визначені Угодою «Про спрощений візовий режим між країнами Європейського Союзу та Україною, Російською Федерацією та Молдовою». Для громадян інших національностей візові збори визначені Візовим Кодексом Європейського Союзу.

Усі збори не підлягають поверненню не залежно від прийнятого рішення.

Важливо: для того, щоб дізнатися про перелік осіб, які звільняються від оплати візового збору, будь ласка, натисніть тут

Tермінова віза

Посольство не надає послугу прискореного розгляду

Необхідні документи

Заявникам рекомендовано подавати оригінали усіх необхідних документів. Окрім необхідних документів, Вас також можуть попросити надати інші додаткові документи. У разі, якщо заявник не має можливості подати оригінал документу, необхідно надати його копію та показати оригінал під час подачі документів у Візовому Центрі.

Будь ласка, позначте галочками документи в Контрольному списку , який Ви додаєте, та принесіть цей список разом з документами у Візовий Центр.

Будь ласка, зауважте, якщо Ви плануєте відвідати друзів чи родичів, Вам потрібно додатково роздрукувати та заповнити Анкету -B . Якщо ж у Вас бізнес поїздка, будь ласка, заповніть Анкету -A.  

Важливо: Якшо Ви подаєте документи на короткострокову візу типу С, Ваша присутність при подачі документів обов’язкова, навіть, якщо попередньо Ви здавали біометричні дані. Також, звертаємо Вашу увагу, що присутність дітей до 12 років є обов’язковою для здачі біометричних даних (тільки цифрове фото).

Інформація для громадян Білорусії та Молдови: Будь ласка, зауважте, якщо Ви вирішили подавати документи до Візового Центру Посольства Норвегії в Києві, Вам знадобиться організувати Ваше перебування в Україні. Посольство Норвегії поставить відмітку у паспорт і на наступний робочий день паспорт повернеться до Візового Центру.

Альтернатива: Починаючи з 11 лютого 2013 року, громадяни Білорусії та Молдови мають можливість отримати свої паспорти в той самий день, якщо подача документів була здійснена у Візовому Центрі Посольства Норвегії в місті Києві в понеділок з 8.30 до 11.00. Посольство Королівства Норвегії поставить печатку в паспорті і заявники зможуть отримати його назад до 15.00 того ж дня в Візовому Центрі.

Але заявники, які подають документи в регіональних Візових Центрах, повинні чекати 2 робочих дні на повернення паспорта з Посольства Норвегії. Коли буде прийняте рішення по справі, заявник буде проінформований працівниками Посольства, після чого потрібно буде донести паспорт особисто в Посольство Норвегії в Києві.         

Вимоги до фотографії

Фотографія, що подається разом із анкетою повинна відповідати наступним вимогам:


 • Повинна бути актуальною (зробленою максимум 3 місяці тому)
 • Повинна бути кольоровою та надрукованою на звичайному папері для фотографій
 • Повинна бути розміром 3,5 х 4,5 см
 • Обличчя повинно становити 70-80% фотографії
 • Обличчя на фотографії повинно бути видно повністю і займати 30-36 мм від підборіддя до маківки
 • Обличчя на фотографії повинно бути добре освітленим
 • Фото повинно бути зроблене без сонцезахисних окулярів
 • Фото повинно бути зроблене без головного убору або інших предметів, що прикривають голову, окрім головних уборів, що мають обов`язковий релігійний характер
 • Окуляри не повинні мати затемнені лінзи, не можуть бути присутні будь-які світлові ефекти
 • Рамка окулярів не повинна прикривати очі
 • Рот на фотографії повинен бути повністю закритий

Будь ласка, зауважте, що фотографії повинні відповідати вищевказаним вимогам.

ВАЖЛИВО: У випадку, якщо заявник змінив стрижку або зачіску, пофарбував волосся або зробив будь-які інші зміни у зовнішності, які ускладнюють ідентифікацію заявника, йому/їй рекомендується надати нову актуальну фотографію.

Період розгляду

Час обробки шенгенської візи до Норвегії становить 15 днів з дати отримання заявки в посольстві. Будь ласка, зверніть увагу, що для транспортування ваших документів між візовим центром та Анкарою - Турецькою Республікою слід дозволити додаткові 3-5 днів. Настійно рекомендується застосовувати заздалегідь, принаймні за 4 тижні до запланованої поїздки.

Посольство не надає послугу прискореного розгляду

Візова анкета

Візовий формуляр – Заявник може зареєструвати свою заяву в режимі онлайн на Порталі для подачі заяв .

Будь-ласка,зауважте,для подачі документів Вам необхідно мати роздруковані квитанції з підписами.

Гарантійна форма для візитів повинна бути заповнена запрошуючою стороною з печаткою норвезького відділу поліції.(У випадку,якщо заявник не має достатніх коштів).

Гарантійна форма для візитів  

Лист-запрошення від запрошуючої сторони з Норвегії повинен бути заповнений в оригіналі та підписаний запрошуючою стороною в Норвегії.

Invitasjon fra referansen

Інструкції щодо завантаження: 
Дані формуляри є у форматі PDF.
Вам знадобиться програма Adobe Acrobat Reader для перегляду і завантаження цих форм.

Будь ласка, натисніть тут  щоб завантажити Adobe Acrobat Reader.

Щоб завантажити формуляр:

 1. Натисніть на посилання на формуляр
 2. Коли форма відкриється, збережіть її на Вашому комп'ютері

АБО

 1. Натиснітьправою кнопкою миші на необхідне посилання
 2. Оберіть пункт Зберегти об'єкт як у списку, що з’явиться
 3. Збережіть форму на Вашому комп'ютері.